Illustration

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОРГАНІЗАЦІЇ РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ДОПОМОГИ НА ПІВДНІ УКРАІНИ-REHAB-2024

  Конференція націлена на обговорення питань щодо організації реабілітації на півдні України. Основна увага спрямована на теми про надання реабілітаційної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії, організації безбар’єрного простору та інклюзії, застосування адаптивної фізичної культури та спорту, психологічна реабілітація та працевлаштування осіб з вадами.   Під час форуму будуть визначені основні вектори розвитку реабілітації в регіоні. Відбудеться розгляд питань щодо створення та обладнання реабілітаційних відділень в лікувальних установах. Також конференція передбачає зосередження уваги на підготовці кадрів у галузі реабілітації на засадах мультидисциплінарного підходу.

Illustration

Зустріч про фізичну та організаційно-культурну безбарʼєрність у REHAB-ХАБ

1 березня 2024 року Асоціація з реабілітаційного менеджменту провела зустріч у REHAB-ХАБ, яка була присвячена фізичній та організаційно-культурній безбарʼєрності у рамках надання професійної допомоги ветеранам війни та постраждалим внаслідок військової агресії. Захід був орієнтований на майбутніх та дійсних спеціалістів по реабілітації, ветеранів війни та людей з інвалідністю.
Профільні фахівці надали актуальні практичні рекомендації щодо коректної взаємодії та особливостей роботи з ветеранами війни, учасниками бойових дій та особами з інвалідністю. Було розглянуто реальні кейси щодо адаптації та працевлаштування, а також відбувся практичний майстер-клас від психолога.
Велике враження справили реальні історії хлопців, які були у полоні та отримали травми. Вони успішно пройшли реабілітацію та продовжують надихати інших. На заході нам була дуже важлива реальна життєва історія одного зі співробітників групи “ПРОСТРАНСТВО”, який, незважаючи на серйозне захворювання, веде насичене життя та демонструє професійні успіхи. Костянтин Тулей поділився своєю думкою з приводу безбар’єрності у місті, розповів як пристосовується до життєвих труднощів та не втрачає оптимізму. Ми дуже вдячні їм за сміливисть та відвертість!

Illustration

СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Наша громадська організація "Асоціація з реабілітаційного менеджменту" є одним з організаторів цього заходу. 
📍Запрошуємо ветеранів Одеси та області взяти участь у заході "СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" 🎯 Мета заходу: надання інформації ветеранам війни та особам з інвалідністю про сучасні тенденції, умови та можливості працевлаштування, процедуру реєстрації безробітних та отримання компенсаційних виплат.📋 План заходу:13:30 - Реєстрація учасників;14:05 - 14:10 - Вшанування пам'яті загиблих, гімн України, слова подяки;14:10 - 15:00 - Доповіді спікерів;15:00 - 15:15 - Кава брейк;15:15 - 16:00 - Спілкування між роботодавцями та ветеранами.🌈 Для дітей ветеранів, присутніх на заході, будуть організовані розважальні заходи з участю аніматорів.👥 Приєднуйтеся, щоб отримати інформацію про програми та послуги підтримки, а також поділитися своїм досвідом та контактами для успішного працевлаштування!Зареєструватися можна за посиланням: