СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Illustration

19 квітня в Одесі на базі Державного навчального закладу Одеський центр ПТО ДСЗ відбулась подія "Сучасні можливості працевлаштування для ветеранів війни" за сприянням численних партнерів, серед яких і громадська організація "Асоціація реабілітаційного менеджменту".
Цей захід став важливим кроком у спільній роботі з підтримки ветеранів та їхнього успішного впровадження в цивільне життя. Громадська організація "Асоціація реабілітаційного менеджменту", виступаючи в якості організатора та партнера, доклала чимало зусиль для створення сприятливого середовища для зустрічі ветеранів з потенційними роботодавцями та підприємцями.
Президент громадської організації "Асоціації реабілітаційного менеджменту", Ольга Геннадіївна Юшковська, представила новий інтелектуальний продукт нашої організації - медично-трудовий паспорт здоров'я, який допоможе роботодавцям, що працюють з ветеранами підібрати найбільш комфортні умови для праці.
Під час заходу ветерани отримали можливість не лише знайти роботу або розпочати власний бізнес, але і визначити всі можливі інструменти, якими можно скористатись для розвитку бізнесу і знайти побратимів у спільноті, що має значну важливість для психологічного стану ветеранів і членів їх сімей та соціальної інтеграції.